Atrakcje

Posiadamy wiele dodatkowych atrakcji, dzięki którym Twoja impreza będzie wyjątkowa. Niektóre z tych atrakcji są już nieodłącznym elementem wydarzeń plenerowych. Dodatkowe atrakcje, przyciągają większą ilość zainteresowanych. Pokazują Twoje zaangażowanie.

Nasze atrakcje są zawsze na najwyższym poziomie i na atestowanych, bezpiecznych produktach.

Pamiętaj, że współpracujemy z wieloma usługodawcami. Od namiotów po iluzjonistów i szczudlarzy.

wata cukrowa

Wata cukrowa

poleca się pyszna i kolorowa wata cukrowa, w różnych smakach. Do waty cukrowej ustawiają się długie kolejki spragnionych słodkości. Jest punktem obowiązkowym wszystkich letnich, plenerowych imprez.

bty

Warkoczyki

włosy w kolorach tęczy! Zaszalejmy. Kolorowe, warkoczyki to świetna atrakcja na urodzinach. Stoisko cieszy się bardzo dużym powodzeniem na letnich piknikach i festynach. A co z chłopcami? Mamy na to sposób. Wystylizujemy chłopięce głowy za pomocą atestowanej kredy do włosów. Spokojnie- zmyje się przy pierwszym myciu.

giga bańki

Giga bańki mydlane

chyba nikt nie wyobraża sobie imprezy plenerowej, bez giga baniek mydlanych. Jest to niesamowita atrakcja, która przyciąga uwagę. Pracujemy na atestowanych produktach. Puszczamy bańki z dużych profesjonalnych siatek i obręczy. Do dyspozycji dzieci mamy kije i obręcze. Na większe imprezy polecamy bańki puszczane przez szczudlarza.

atrakcje mini bubble show

Mini buble show

bańka dymna, czy ogniowa zaskakuje małych i dużych. Piankowe fryzurki są niezwykle efektowne. W swojej ofercie mamy też zamykanie w giga bańce mydlanej.

atrakcje modelownie balonów

Modelowanie balonów

balonowe figurki, balonowe zoo, jest nieodłączną atrakcją wszelkich imprez z udziałem małych dzieci. Podczas większych imprez możemy zorganizować balonowe stoisko. Inną propozycją jest mobilny animator, który chodząc po terenie przyjęcia, rozdaje dzieciom baloniki.

malowanie twarzy 1

Malowanie twarzy

najdłuższe kolejki na imprezach plenerowych są oczywiście do malowania twarzy. Stawiamy na takie malowanie, które zachwyca, dzieci i dorosłych. Naszych malunków dzieci nie chcą zmywać! Ważne pracujemy na atestowanych produktach z najwyższej półki, dbamy o higienę pracy.

tatuaze brokatowe

Tatuaże brokatowe

totalny hit. Szybko, błyszcząco, mnóstwo różnorodnych wzorów. Utrzymują się nawet do 7 dni. Idealne na urodzinach, weselach. I co ważne- nie uczulają i łatwo się zmywają!

piniata na urodzinach

Piniata

lubiany przez dzieci finał imprezy. Oferujemy różnorodne wzory. Oprócz klasycznych cukierków w piniacie, możemy przygotować dla Was drobne gadżeciki, upominki.

gry wielkoformatowe ATRAKCJE

Gry wielkoformatowe

świetne rozwiązanie, żeby zaangażować uczestników. Bardzo dobrze sprawdzają się na eventach rodzinnych i plenerach. Świetnie sprawdzi się jako narzędzie do wzbudzenia zainteresowania i zaangażowania. Pozwalają na wspólną wielopokoleniową zabawę.

kącik dla dzieci

Kącik dla dzieci

kąciki dla dzieci, to bezpieczna i wydzielona przestrzeń. Znajdą się w niej atrakcje i zabawki przeznaczone dla najmłodszych. Jest to przestrzeń zabaw i relaksu, pod okiem animatora. Możemy też stworzyć tematyczny kącik dla dzieci, z walorami edukacyjnymi, podczas branżowej imprezy, targów biznesowych.

wytwornica śniegu

Wytwornica śniegu

maszyna do zadań specjalnych, idealna na każda porę roku. Dzieciaki uwielbiają tę zabawę. Jest niezwykle efektowna. Co ważne, ani ubrania, ani miejsce zabawy nie jest mokre. Dlatego jak najbardziej nadaje się do pomieszczeń.

bitwa proszkami holi

Bitwa kolorów

feeria barw i totalne kolorowe szaleństwo. W rytm muzyki, wyrzucamy kolorowe proszki. Tworzą się niezwykłe kolorowe obłoki. Oczywiście wszyscy są kolorowi i uśmiechnięci. Nasze proszki, to atestowane proszki holi.

Skontaktuj się z nami