Pozostałe

warsztaty dla firm

Kąciki animacyjne

To świetne rozwiązanie na wszystkich wydarzeniach gdzie grupą docelową są dzieci i gdzie chcecie przyciągnąć całe rodziny. Organizacja takiego kącika podczas wydarzeń branżowych, pozwoli zatrzymać potencjalnego klienta na dłużej.

Kącik musi być zaaranżowany mądrze i estetycznie, niezbędny jest animator, który przyciągnie dzieci i pokieruje zabawą. Świetnie się sprawdza, jeśli kącik animacyjny dla dzieci pełni rolę edukacyjną.

Otwarcia sklepów, wydarzenia w galeriach handlowych

Tematyczne kąciki animacyjne, organizacja wydarzeń, warsztatów to dobre rozwiązanie dla galerii handlowych. Pozwoli to nie tylko przyciągnąć potencjalnych klientów, ale buduje też pozytywny wizerunek marki i pozytywną relację z klientem. Wizyta św. Mikołaja w galerii handlowej, czy warsztaty świąteczne są już obowiązkowym punktem.

warsztaty w galerii
animacje dla dzieci

Pikniki

Pikniki, jako imprezy plenerowe, są z założenia imprezami rodzinnymi. Są pewne stałe punkty programu, które muszą się odbyć. Są atrakcje, bez których nikt z nas sobie pikniku nie wyobraża.

Mowa tu o malowaniu twarzy, dmuchanych atrakcjach, wacie cukrowej, giga bańkach.

Warto jednak postawić też na nowe, angażujące warsztaty. Mamy duże doświadczenie w prowadzeniu warsztatów na piknikach, imprezach otwartych.

Nie zapominajmy też o najmłodszych dzieciach, dla których też warto wyodrębnić bezpieczną i dostosowaną do ich wieku strefę.

Chcąc zaangażować dzieci w różnym wieku, warto postawić na gry wielkoformatowe.

Zapraszamy do współpracy firmy, miasta i gminy, instytucje, urzędy czy organizacje społeczne.

Skontaktuj się z nami